Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ranking szkół nauki jazdy w Lublinie

Utworzony przez fasfasf, 21 sierpnia 2009 r. o 18:17 Powrót do artykułu
dokładnie, mozna pogadać, pośmiać się a g... się nauczyć, a w obecnej sytuacji naciagają cię na godziny dodatkowe, wmawiając ci, że nie masz do tego takiej smykałki jak inni, poszłam do kogoś innego od razu inaczej, praktyczne wskazówki, i wytkanie podstawowych błędów, które Panie z Babskiej Szkoły nie zauważały. utopione pieniadze za kurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kategorycznie odradzam OSK Pablo. Nie mila atmosfera na zajeciach teoretycznych, na praktycznych samo chamstwo, zdarzaja sie przeklenstwa i ogolnie gnebia kursantow. Czesto czulam sie ponizana, co doprowadza do duzego stresu i nie wplywa na rozwoj umiejetnosci. Maja sie za wielkich nauczycieli rodem z wyzszych uczelni a kultura osobista na poziomie plebsow. Obiecuja duzo, ale nic nie spelniaja. Na rynku mozna znalezc wiele lepszych szkol jazdy. Pablo ODRADZAM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Kategorycznie odradzam OSK Pablo. Nie mila atmosfera na zajeciach teoretycznych, na praktycznych samo chamstwo, zdarzaja sie przeklenstwa i ogolnie gnebia kursantow. Czesto czulam sie ponizana, co doprowadza do duzego stresu i nie wplywa na rozwoj umiejetnosci. Maja sie za wielkich nauczycieli rodem z wyzszych uczelni a kultura osobista na poziomie plebsow. Obiecuja duzo, ale nic nie spelniaja. Na rynku mozna znalezc wiele lepszych szkol jazdy. Pablo ODRADZAM !!!!
Jakie Osk w Lublinie wobec tego polecacie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Lektora na unickiej. z instruktorów najlepszy moim zdaniem jest Sylwek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam Pablo tam nauczyli mnie jeżdzić czego więcej można oczekiwać na kursie prawa jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALINA napisał:
A ja polecam Pablo tam nauczyli mnie jeżdzić czego więcej można oczekiwać na kursie prawa jazdy
Ja również polecam Pablo to naprawdę warty polecenia ośrodek a tak na marginesie to nie spotykałam się z chamstwem to prawda,że dużo wymagaja uczą myśleniana drodze ale to chyba o to chodzi,żeby można było potem samemu jeździć ,a jak ktoś przyszedł po coś innego to może być rozczarowany.Wiem co mówię bo to mój drugi kurs a nie pierwszy mam doskonały pogląd na to CZEGO mnie uczyli w poprzednim osrodku , a czego naucyli mnie w Pablo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renia napisał:
Ja również polecam Pablo to naprawdę warty polecenia ośrodek a tak na marginesie to nie spotykałam się z chamstwem to prawda,że dużo wymagaja uczą myśleniana drodze ale to chyba o to chodzi,żeby można było potem samemu jeździć ,a jak ktoś przyszedł po coś innego to może być rozczarowany.Wiem co mówię bo to mój drugi kurs a nie pierwszy mam doskonały pogląd na to CZEGO mnie uczyli w poprzednim osrodku , a czego naucyli mnie w Pablo.
Co wy to Pablo tak chwalicie, kadre zmienili czy coś?? bo jak ja tam jeździłam, to spotkałam się z chamstwem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Pablo, zaczęło się od nudnych wyładów na których oglądaliśmy filmy lub rozwiązywaliśmy testy. Kiedyś wykładowca włączył nam film i wyszedł, po godzinie wrócił do sali i powiedział: "Jeszcze się nie skończył? Współczuję wam, że musicie to oglądać, ja jeszcze ani razu całego nie obejżałem". Na jazdach trzeba dobrze wiedzieć, co chce się ćwiczyć, bo jeździ się z różnymi instruktorami, którzy nie mają pojęcia co kursant już umie a czego nie. Nie nauczyłam się pakować, bo na pierwszych jazdach instruktorzy uważali, że jest za wcześnie na ten manewr, a później, że za późno i już mam umieć Ogólnie chamstwo i dużo stresu. Zdanie egzaminu wewnętrzenego jest trudne, wiele poprawek, no bo przecież muszą mieć dobry ranking i wypuszczenie kogoś kto chociaż trochę wygląda jakby miał nie zdać za pierwszym razem jest niedopuszczalne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam od kilku stron forum i mam wrażenie ,że komuś to pablo nacisneło na odcisk albo jakiś instruktor który został wyżucony z pracy smaruje wszędzie gdzie tylko może ,pokusiłem się i zajrzałem na stronę ich osk tam również są opinie tyle ,że nie anonimowe. I co nie ma ani jednego wpisu o podobnej treści.Z drugiej strony kto ma odwagę niech smaruje na ich stronie.Co rozumiecie pod słowem ,,chamstwo';.Jazdy z wieloma instruktorami;;.Robiłem kurs w tej szkole i napiszę wam coś czego nikt tu nie napomknąłbo nie ma pojęcia o tym ,tu ukłony dla konkurencji , że instruktorów jest 4 //Grzegorz,Marcin ,Robert,Paweł//to tak dużo? każdy z nich doskonale zna przebieg szkolenia kursantów ,bo do każdego kursanta mają odręną kartę na której przy omawianiu zajęć zaznaczają co było wykonywane na zajęciach i z jakim skutkiem ,mało tego w pojazdach jest monitoring i każda osoba ma prawo zgłosić do kierownika osk pani Beaty prośbę o wykluczenie któregoś z instruktorów z przebiegu szkolenia jeżeli nie dogadałeś się z instruktorem .A dla wszystkich polecam to osk bo mają pojęcie czego trzeba uczyć ,tyle,że nie wszyscy wiedzą czego chcą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła naprawdę stanęła mi na odcisk. Wyrażam tutaj swoją opinię, ponieważ znalazłam tę szkołę przez internet i mnie przekonała. Teraz żałuję i odradzam wszystkim aby nie popełnili tego błędu co ja. Oczywiście to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, ale piszę co myślę. Na ich stronie pisać nie będę ponieważ obawiam się cenzury, a kierownikom ośrodka przedstawiłam osobiście moje zdanie. Pisząc o chamstwie rozumiem to jako złośliwe uwagi, nieprzyjemny humor, nieliczenie się ze zdaniem i opiniami kursantów. O tym, że jest monitoring dowiaduję się dopiero teraz. Na początku kursu myślałam że będą mieli pojęcie czego uczyć, ale później okazało się, że to kursant musi wiedzieć co chce ćwiczyć. Zaznaczenie krzyżyka nic innemu instruktorowi nie mówi, bo jest różnica czy dany manewr zrobiło się raz, czy 10 razy. Przykładem jest parkowanie o którym już pisałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu NORKO ,KURSANTKO wyszło szydło z worka ,że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz wszystko wyssane z palca ,zwykła obłuda i nagonka,bo monitoring jest od dawna na wypadek ewentualnych roszczeń kursantów, a na kartach nie stawiają krzyżyków tylko każdy manewr wykonywany jest kilka razy i zaznaczany plusem i minusem więc najpierw dowiedz się więcej zanim zaczniesz wypisywać kolejne brednie .Co do zgłaszania uwag w biurze sam osobiście nie mogłem się dogadać z panem Rysiem z którym w swoim poście wcale nie wspomniałem,zgłosiłem to do biura i nie miałem ja i moja żona też kursantka z nim jazd .Tak więc przestań pisać brednie oczerniać i miej odwagę się ujawnić na ich stronie bo jak będą modrzy to po twoim IP[IP: *.*.238.85 ]I TAK DOJDĄ a opinie na ich stronie są przez Facebook tak też nie mają jak usunąć pozdrawiam w tym miejscu kadrę Pablo ,NIE ZWAŻAJCIE NA TE BREDNIE PISANE PRZEZ KONKURENCJĘ KTÓRA WAM CHYBA ZAZDROŚCI/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na szkoleniu uzupełniali tylko "Kartę przeprowadzonych zajęć", której uzupełnianie jest prawnie wymagane każdorazowo po zakończeniu zajęć (Dz.U.2005.217.1834 §7). Nic poza tym. Tutaj podaję link do takiej karty: http://www.sa-as.pl/site_media/uploads/pdfs/products/srg/karta-zajec-kursanta.pdf Pisząc, że na Twoim szkoleniu nie zaznaczali niczego krzyżykiem (X)zwyczajnie kłamiesz, zarzucając kłamstwo mnie. Tutaj Cię zacytuję, bo nie umiem tak dobrze obrażać ludzi jak Ty, a uważam że zasługujesz: "wyszło szydło z worka ,że kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz wszystko wyssane z palca ,zwykła obłuda i nagonka(...) więc najpierw dowiedz się więcej zanim zaczniesz wypisywać kolejne brednie (...) Tak więc przestań pisać brednie oczerniać". Ja nie mówię, że ten ośrodek nie ma zalet, bo ma kilka, ale z perspektywy czasu nie poszłabym tam jeszcze raz i wszystkim odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na kursanta pani Doroto.K ,który odbywał szkolenie to bardzo dużo wiesz ,jak widzę nawet znalazłaś dziennik ustaw w którym jest karta przeprowadzonych zajęć ,brawo ??? co nie jeden instruktor nawet nie wiedział by gdzie tego szukać więc przychylę się do opini ROBERTA ,że to jednak konkurencyjny ośrodek wypisuje to wszystko nie ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norka napisał:
Nie polecam Pablo, zaczęło się od nudnych wyładów na których oglądaliśmy filmy lub rozwiązywaliśmy testy. Kiedyś wykładowca włączył nam film i wyszedł, po godzinie wrócił do sali i powiedział: "Jeszcze się nie skończył? Współczuję wam, że musicie to oglądać, ja jeszcze ani razu całego nie obejżałem". Na jazdach trzeba dobrze wiedzieć, co chce się ćwiczyć, bo jeździ się z różnymi instruktorami, którzy nie mają pojęcia co kursant już umie a czego nie. Nie nauczyłam się pakować, bo na pierwszych jazdach instruktorzy uważali, że jest za wcześnie na ten manewr, a później, że za późno i już mam umieć Ogólnie chamstwo i dużo stresu. Zdanie egzaminu wewnętrzenego jest trudne, wiele poprawek, no bo przecież muszą mieć dobry ranking i wypuszczenie kogoś kto chociaż trochę wygląda jakby miał nie zdać za pierwszym razem jest niedopuszczalne!
Skoro instruktor prowadzący wykłady, stwierdza że aktualna grupa to banda kretynów, która zamiast uważnie go słuchać, woli skrobać sms pod stołem, albo nie uważać, to po co ma marnować czas, skoro i tak nic z tego nie wyciągniecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instruktor obserwator - jak już o czymś piszę, to piszę to co ważne dla zrozumienia tematu. Mateusz - akurat na moim kursie zdecydowana większość osób uważnie słuchała, ale jak szkoła ma takie podejście do kursantów jak piszesz to nie jest dobrą szkołą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co powiecie o OSK KIWI lub RODMOS w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam jazdy w DRIVER na Nadbystrzyckiej w Lublinie. Właściciel jest pazerny na pieniądze jak arab na kurs pilotażu. Rozumiem, że pilnuje finansów i trzyma interes w ryzach ale robi to na tak mizernym poziomie jeżeli chodzi o kulturę osobistą, ze szkoda gadać. Sama prowadzę działalność ale z takim brakiem szacunku dla Klienta się dawno nie spotkałam. ODRADZAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
OSK PABLO Szkoła nie warta polecenia!!!! Każdy instruktor ma inne zdanie co do przepisów oraz praktycznie każdy skraca godziny jazdy o symboliczne 5-10 minut co w podsumowaniu 2 godziny uciekają;/i jeszcze ta dodatkowa godzina która staje się 15 minutowym egzaminem .... Niestety poza skrupulatnie prowadzonymi wykładami oraz symulatorze dobrego słowa nie można powiedzieć. PAMIĘTAJCIE NIE POPEŁNIAJCIE TEGO SAMEGO BŁĘDU!!!!!!!!!!!POLECAM INNE SZKOŁY.....
Bardzo mądra opinia!!! Kto nie jeździł wogóle, tego nie nauczą jeżdzić! PABLO - zmienić nazwęa PARTACZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć i zrobić prawo jazdy, to zgłoś się do OSK KULKA! KULKA TO JEST TO! Przyjdź do nich! Oni naprawdę wiedzą jak nauczyć Ciebie kierować pojazdem mechanicznym! To jedyny, profesjonalny OSK w Lublinie. Właściwie przygotowany plac manewrowy, kompetentni instruktorzy, umiejętne podejście do kursantów! Nikt nie powie Tobie, że nie masz predyspozycji do kierowania samochodem! Oni naprawdę uczą jazdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć i zrobić prawo jazdy, to zgłoś się do OSK KULKA! KULKA TO JEST TO! Przyjdź do nich! Oni naprawdę wiedzą jak nauczyć Ciebie kierować pojazdem mechanicznym! To jedyny, profesjonalny OSK w Lublinie. Właściwie przygotowany plac manewrowy, kompetentni instruktorzy, umiejętne podejście do kursantów! Nikt nie powie Tobie, że nie masz predyspozycji do kierowania samochodem! Oni naprawdę uczą jazdy! Panie nieudaczniku, odczep się od Pana Kulki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...